info@sportinator.cz
All-stars tým pro Moskvu

All-stars tým je na velkých sportovních akcích vybírán většinou až na konci. My jsme pro MS ve fotbale 2018 zvolili opačnou taktiku, vybrali jsme hvězdy, které podle nás nejvíce zamíchají kartami moskevského turnaje, už předem. Trefili jsme se i do vašeho vkusu? 

Neymar 

Největší hvězda brazilského mužstva. Byl docela dlouho zraněný, ale v Moskvě by měl patřit mezi největší hvězdy – že má formu, ukázal v poslední přípravě s Rakouskem, kdy soupeře zesměšnil kličkovanou a jeslemi brankáři. Bývá srovnávám s Lionelem Messim a Pelém, druhý jmenovaný ho v jednom rozhovoru označil za „nejlepšího hráče světa“.

Neymar na triku:

Ronaldo 

V kariéře zatím vyhrál skoro všechno, co fotbalista vyhrát může. Má titul mistra Evropy, dostal Zlatý míč i Zlatý míč FIFA. S Manchester United a Realem Madrid vyhrál několikrát Ligu mistrů UEFA, má zlato z mistrovství světa klubů. Co mu ale zatím ve sbírce chybí, je zlato z mistrovství světa reprezentačních týmů. Uspěje v Moskvě?

Ronaldo na triku:

Messi 

Před moskevským turnajem říká, že možná hraje poslední velké mistrovství. I kdyby to tak bylo, v mnoha ohledech se Messi natrvalo zapsal do historie – přitom na začátku kariéry mohl nastat rychlý konec, pětiletý Messi měl poruchu tvorby růstového hormonu a jen díky penězům Barcelony si jeho rodiče mohli dovolit léčbu. Barceloně se Messi za péči už mnohokrát odměnil – vyhrál pro ni několikrát Ligu mistrů, s Argentinou má zlato z olympijských her. Jen zlato z mistrovství světa, podobně jako Ronaldovi, mu zatím chybí. 

Messi na triku:

 

Další fotbalová trika >>