info@sportinator.cz
Herní trička? Tahle u nás hrají první ligu

Kdo si hraje, nezlobí. Platí to u Člověče, nezlob se, platí to i v případě počítačových a konzolových her. Pro ty nejhranější jsme připravili speciální kolekci herních triček.

V „efku“ jde o hodně. Přežije jen jeden

Představ si, že tě někdo vyhodí z helikoptéry na opuštěný ostrov, který vlastně až tak opuštěný není – ve stejnou chvíli na něm najde nebezpečný domov dalších 99 hráčů, kteří nemyslí na nic jiného, než jak tě zabít a zůstat ve hře jako jediní. V efku totiž vítěz bere vše.

Že je to jen další „obyčejná střílečka“? Ne. „Vybíjená na ostrově“ má jednu zásadní věc navíc – abys vyhrál, nestačí jen bezhlavě mačkat spoušť. Přežije jen ten, kdo si kromě likvidace soupeřů dokáže postavit úkryt. Na ostrově totiž zuří šílená bouře, které když tě zasáhne, může tě i zabít.

„Efko“ hraje skoro 150 milionů hráčů po celém světě, populární je i u nás. Jak ho jednou zkusíš, nebudeš chtít přestat. Mít „efkové“ tričko je tak skoro povinnost.

KOUPIT | VŠECHNA „EFKOVÁ“ TRIČKA

 

Postavit tým a zničit Nexus. To je to, oč tu běží

Zachovat chladnou hlavu. Být týmový hráč. Naučit se rozlišovat mezi důležitým a nedůležitým. Víc než stovka milionů hráčů získává alespoň jednou týdně dovednosti, které využije i v normálním životě, v on-line Lize legend.

Zapojit se není těžké. Postav tým a vydej se zničit nepřátele. Hraj čestně, vzdávej čest poraženým a brzy si získáš uznání soupeřů. Nezapomeň přitom, že LoLko není jen hra – je to komunita lidí, ve které může být hrdinou kdokoli.

Vyber šampiona, dostaň pod kontrolu každé místo na mapě a vydej se přímo za Nexusem. Rada na závěr – v LoLkovém triku od nás půjde vše mnohem líp. Ověřili jsme to sami na sobě.

KOUPIT | VŠECHNA LOL TRIČKA

 

CS GO. Globální ofenziva pro 8 herních módů

Boj proti teroristům. Záchrana rukojmích. Likvidace nastražené bomby. Boj v prostředí, kde tak úplně nefunguje gravitace. Hra o zlatý nůž – kdo postřílí nejvíc nepřátel, ten ho dostane. V „céesku“ verze Global Offensive si každý najde to svoje.

Asi i proto jsou všechny hry postavené na CS tak oblíbené – uspět může i úplný začátečník. Co má GO verze navíc? Nabídla alternativní vzhled zbraní, se zbraněmi jde navíc obchodovat, v mnoha hráčích se tak vedle vášně pro střílečky projevila vášeň sběratelská.

Sbírku svých CS:GO artefaktů můžeš rozšířit i některým z naší kolekce céeskových triček. Tohle je nejoblíbenější, ale ne jediné. Máme i další.

KOUPIT | VŠECHNA CS GO TRIČKA

 

 

Další gamesové bestsellery 

Každé herní tričko máme ve více barevných variantách. Klikni na obrázek a prohlédni si všechny.