info@sportinator.cz
Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

Udělujete tímto souhlas společnosti SPORTINATOR, s.r.o. se sídlem Hyacintová 3222/10, Záběhlice, 106 00 Praha 10, IČ: 05247349, spisová značka C 260634 vedená u Městského soudu v Praze (v dalším textu "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • e-mailová adresa

Tyto osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, využíváme za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídky produktů a služeb poskytovaných SPORTINATOR, s.r.o.  (e-mailový zpravodaj s frekvencí zpravidla 1× týdně). V případě, že jste již naším zákazníkem nebo jste již dříve potvrdili odběr zpravodaje dvojitým přihlášením (tzv. double opt-in), činíme tak z oprávněného zájmu. V případě, že naším zákazníkem nejste, posíláme zpravodaj výhradně na základě tohoto souhlasu. Tyto údaje budeme jako správce zpracovávat po dobu 5 let od posledního vyjádření souhlasu, pokud tuto dobu neprodloužíte.

Obsah zpravodaje může být personalizován na základě poskytnutých údajů a dalších údajů pro personalizaci obsahu, které společnost SPORTINATOR, s.r.o. zjistí z chování odběratele v newsletteru.

S výše uvedeným zpracováním nám udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz ve zpravodaji nebo zasláním e-mailu či dopisu naše kontakty: SPORTINATOR, s.r.o. se sídlem Hyacintová 3222/10, Záběhlice, 106 00 Praha 10 – Hostivař nebo info@sportinator.cz.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i další zpracovatelé (marketingoví spolupracovníci, poskytovatelé marketingového software – Smartemailing). Vaše údaje nikdy nepředáváme dalším subjektům, využíváme je výhradně k zasílání e-mailového zpravodaje.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.