info@sportinator.cz
Tričko jako dárek? Radost udělá každému

Christmas banner

I měkké dárky můžou mít šmrnc… pokud je vyberete na správném místě – třeba u nás. Fotbalové hvězdy, hokejové megastar, legendy MMA, motivační trika i oblečení pro ty, kdo za všech okolností dávají přednost eleganci – to všechno pro vás máme celý rok. Ve všech běžných velikostech, v různých barevných variacích, pro dámy i pro pány.

Tričko jako dárek pro sportovní fanoušky?

Pod stromeček, k narozeninám, k svátku… nebo prostě jen tak – originální trička pro u nás seženete pro fanoušky a fanynky dvaceti oblíbených sportů a další stále přidáváme, naposledy třeba golf nebo bojové sporty. Tričko s vtipným potiskem pro ty, kdo berou sport s nadhledem a humorem, motivační trička do fitka nebo pro běžce i trička se sportovními legendami – bojovníky MMA, slavnými hokejisty fotbalu, hráči fotbalu i dalších sportů.

Na výběru potisků spolupracujeme s legendami

Vlastní kolekci triček u nás má jeden z nejlepších tenistů naší historie – Radek Štěpánek. Bývalá světová osmička žebříčku ATP v singlu a majitel bronzové medaile z olympijských her v Riu si ji sám navrhl, nikde jinde než u nás ji nepořídíte. Na výběru potisků spolupracujeme s mnoha známými osobnostmi sportu – Antonín Panenka vybírá trika fotbal, Jakub Klepiš je naším ambasadorem pro hokej, Hanka Kynychová má pod palcem oblečení do fitka.

Tričko jako dárek pro partnera/partnerku?

Oblečení bez potisku? V naší kolekci Sport & Fashion si vyberete originální kousky pro vyznavače aktivního způsobu života – trička, topy, legíny, mikiny i lehké stylové bundy. Oblečení šijeme z kvalitní bavlny, používáme výhradně barvy, které nevyblednou ani při častém praní a nošení na sluníčku. A navíc, jednotlivé kousky se dají vzájemně kombinovat – od hlavy po paty tak budete každý den Sport & Fashion.

Tipy na trička jako dárek? Tady jsou: