info@sportinator.cz
Vášeň pro sport? Jsou trička, co řeknou vše za vás

hockey-100729_640

Sport je vášeň. A nezáleží tolik, jestli ji prožíváte na tribuně, před televizní obrazovkou nebo přímo při sportovním výkonu. Vášeň pro sport je tak silná, že ji nezastaví nic. Ani nedostatek času, ani zranění, ani překážky, které stojí někdy v cestě.

Někdy je vášeň pro sport vidět na první pohled (tak třeba fitness je toho dobrým příkladem), někdy je třeba „prvnímu pohledu“ trochu pomoci. A právě tady je místo pro naše trička. Ta hned na první dobrou dají všem vědět, pro jaký sport bijí naše srdce.

 

Tip nad všechny tipy? Fotbal je vášeň na druhou

Fotbal je král všech vášnivých fanoušků a fanynek. Když hraje reprezentace důležitý zápas, je derby nebo se hraje rozhodující utkání v pohárech, neexistuje pro fotbalového fanouška nic jiného.

Jen fotbal, míč, dvaadvacet hráčů na hřišti a píšťalka rozhodčího. Kopaná je prostě vášeň na druhou. Na hřišti, v ochozech, při debatách nad výsledky. Máš taky míč na správném místě?

KOUPIT | VŠECHNA FOTBALOVÁ TRIČKA

 

Žiju pro běhání

Live to Run. Tričko pro ty, kdo si bez běhání nedovedou představit život.

A nezáleží, jestli jde o běžce rekreační, výkonnostní nebo vrcholové, milovníky dlouhých tratí, spurtéry nebo maratónce. Tričko Live to Run padne všem. Při sportu, odpočinku, v práci. Všude, kde o sobě chcete dát vědět, že běhání je váš život.

KOUPIT | VŠECHNA TRIČKA NA BĚH

 

 

Dej do toho všechno!

Trénuj tvrdě nebo jdi domů. To je vášeň pro fitness, bodybuilding a další silové sporty v jedné větě.

Jedno z našich nejúspěšnějších triček jsme původně navrhli sami pro sebe, teprve později jsme ho dali na e-shop – zájem mezi kamarády a známými byl tak velký, že to jinak vlastně ani nešlo.

 

KOUPIT | VŠECHNA FITNESS TRIČKA

 

 

Boj nebo útěk. Volba je jasná

MMA není jen sport, je to životní styl, který v sobě spojuje vášeň pro pohyb a sílu snášet rány i je rozdávat. Bojovníci z klece jsou novodobí gladiátoři a musí umět hned několik sportů najednou. MMA je sportem tvrdých zápasníků s mentalitou profesionálních šachistů.

Naše tričko říká jejich hlavní pravdu – bojujeme, abychom přežili. To chce moře vášně!

 

KOUPIT | VŠECHNA TRIČKA PRO BOJOVÉ SPORTY

 

Dej do toho všechno!

Česko je zemí volejbalu zaslíbenou. Hraje se na každém plácku, kde se nechá natáhnout vysoká síť. Kdo jednou zkusil zasmečovat nebo si zahrál v Dřevěnici na legendárním turnaji, ten ví svoje.

Volejbal je radost, kterou si jde užívat celý rok – v létě venku, v zimě v hale. Volejbal je sport na celý život – kariéra může trvat i půl století. Volejbal dělá přátele. Volejbal je prostě vášeň! A když ho máš v krvi, musíš tohle tričko prostě mít.

 

KOUPIT | VŠECHNA VOLEJBALOVÁ TRIČKA